پرسش و پاسخ
نوع کاربر :
نوع :
گروه :

 پرداخت حقوق 
شما را به خدا حقوق ما کارگران اداره بهره برداری را پرداخت نمایید.الن 5 روز از اردیبهشت گذشته است ولی حقوق فروردین ماه واریز نشده است. 120 ساعت پیش کش خودتان و مدیران ستادیتان... همان حقوق 3 میلیونی ما را بدهید.....ما که مانند مدیران ارشد درامدهای بالا و پس انداز نداریم....به داد دل ما کارگران برسید....
پاسخ :

با سلام

همکارگرامی حقوق ها پرداخت گردید.

[ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 هزینه صدور اخطار قطع برق 
با سلام. درصورت بدهکار بودن مشترک، قبض اخطار قطع برق صادر میشه؛ به همراه این قبض، قبض دیگری هم تحت عنوان «هزینه صدور اخطار قطع برق»، صادر و مبالغ متفاوتی هم در آن درج و از مشترک دریافت میشه. ممنون میشم مستند و مجوز قانونی دریافت « هزینه صدور اخطار قطع برق» همچنین مبلغ قانونی آنرا مرقوم فرمایید. با تشکر
پاسخ :

با سلام

مشترک محترم مهلت پرداخت قبوض برای مشترکین ، از زمان توزیع صورتحساب حداکثر10 روز میباشد. در همین رابطه بر اساس آیین نامه تکمیلی تعرفه های برق ( ابلاغی توسط وزیر نیرو و بر اساس ماده های 7 و 9 قانون برق) مطابق بند ج ماده1-50-4 چنانچه مشترکین طبق مهلت مقررصورتحساب خودرا پرداخت ننمایند مشمول قطع برق می گردند. به منظور اطلاع مجدد مشترک اطلاعیه قطع برق صادر شده که مطابق بخشنامه وزیر محترم نیرو هزینه آن مشخص گردیده است.

 

[ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 متقاضیِ خرید زمین متعلق به اداره برق 
زمینی با مالکیت مسکونی در منطقه ده تهران ،خیابان بهنود بعد از کارون متعلق به سازمان برق وجود دارد که مورد تقاضای بنده می باشد. آیا خرید این زمین مقدور هست یا خیر؟ قابل ذکر است که اتاقکی مربوط به اداره برق در این زمین واقع شده است.
پاسخ :
با سلام
مشترک گرامی اطلاعات جهت شناسایی پرونده کافی نیست. خواهشمند است در یکی از روزهای اداری با در دست داشتن اطلاعاتی از قبیل نام پست ، پلاک ثبتی و آدرس دقیق (کروکی)  به آدرس میدان صادقیه - بلوار آیت اله کاشانی -ایستگاه با صفا- ساختمان 2 - دفتر حقوقی مراجعه فرمایید. 
[ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 تقاضای کار 
مدیریت محترم با سلام و احترام اینجانب سجاد شجاعی ارزنه ئی به شماره ملی 0740036467ساکن استان خراسان رضوی فارغ التحصیل رشته برق قدرت در مقطع کار شناسی نا پیوسته از دانشگاه غیر انتفاعی وحدت تربت جام می باشم. از آنجا که نامبرده آزمون ورودی شرکت توزیع را که در اردیبهشت ماه 94 برگزار شدبا مدرک کاردانی برق صنعتی ثبت نام و قبول و مجاز به مصاحبه در شرکت توزیع برق استان شدم ولی در زمان مصاحبه با عدم تایید صلاحیت اساتید بزرگ شرکت توزیع استان مواجه شدم مبنی براینکه نام برده دارای مدرک کارشناسی می باشدوگفته شد طبق قانون نیروی کار ما مجاز به تایید صلاحیت کسانی هستیم که آخرین مدرک تحصیلی شان کاردانی باشد با توجه به علاقه ای که من به این سازمان دارم تعهد کتبی دادم که مایلم با همان حقوق و مزایای کاردانی در این شرکت فعالیت داشته باشم. لذااز شما مدیریت محترم شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ خواهشمندم دستور فرمایید در صورت امکان با استخدام بنده موافقت شود. پیشاپش از مساعدت وحسن اعتماد جنابعالی کمال تشکر را دارم.
پاسخ :

باسلام

مشترک گرامی خواهشمنداست به منظور راهنمایی و جهت بررسی موضوع به معاونت منابع انسانی - امور کارکنان - به آدرس شیخ بهائی جنوبی- بعد از پل همت- شهرک والفجر- جنب پست برق شیخ بهایی خیابان2/14(سوم) تلفن : 85122500 الی 1 مراجعه نمایید.

 

با سلام 

جناب آقای شجاعی حسب اطلاعات دریافتی از معاونت منابع انسانی و امور کارکنان آزمون برگزار شده در سال 1394 در مورد شرکتهایی که  مجوز جذب نیرو از طریق آزمون را از شرکت توانیر اخذ نموده اند صورت پذیرفته که شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در آن زمان درخواستی ارائه ننموده است جنابعالی از محل سهمیه شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی در آزمون شرکت نموده اید و پیشنهاد می گردد از طریق شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی موضوع را پیگیری فرمایید.

[ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 قبوض 
سلام من میخواهم قبض اسفند را ببینم
پاسخ :

با سلام

مشترک محترم به استحضار می رساند جهت دریافت اطلاعات مربوط به صورتحساب برق مصرفی خود می توانید با مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به آدرس www.tbtb.ir   درقسمت خدمات الکترونیکی صورتحسابها و مصارف خود را دریافت و از طریق اینترنت پرداخت نمایید و همچنین از طریق پیامک با ارسال شناسه قبض به شماره 10001521 از آخرین وضعیت بدهی خود مطلع شوید و یا با شماره تلفن 1521 علاوه بر آگاهی از مبلغ صورتحساب نسبت به پرداخت آن اقدام فرمایید  . 

[ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 قطعی مکرر برق در منطقه جنت آباد 35 متری گلستان 16 متری اول جنوبی 12 متری یکم مرکزی 
سلام ضمن عرض سلام و خسته نباشید سئوالی داشتم در مورد قطع برق در منطقه مسکونی اینجانب که بصورت دوره ای حداقل هر دو هفته یکبار و هر بار یک الی دو ساعت اتفاق میافتد لذا از جنبعالی سئوال میشود با این نوسانات و هم چنین قطعی های مکرر باید انتظار سالم بودن تجهیزات از یک طرف و از طرفی چه کسی پاسخگوی نگرانی های ناشی از قطع برق را پاسخگو است؟ ممنونم و منتظ پاسخ با تقدیم احترام - حسن جودکی از منطقه 5 تهران
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی حسب بررسی و بازدید و گزارش کارشناسان ، خیابان مذکور از فیدر 3 پست هوایی سوخته سرائی که از طریق فیدراشرفی از پست فوق توزیع پونک تغذیه می گردد . شبکه تغذیه کننده پست مذکور در سال94 به منظور اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار متوسط اشرفی در چهارمرحله بی برق و دو مورد نیز به دلیل بروز عیب سرکابل بی برق گردیده است و از زمان اصلاح اساسی فیدر مذکور و همچنین علیرغم شرایط نامناسب جوی در 2 ماه اخیر خوشبختانه مشکل خاصی حادث نگردیده است .

[ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 ثبت کنتور بنام خریدار اپارتمان 
ضمن عرض سلام بنده از سال 79 یک واحد اپارتمان از سازنده خریداری کرده ام که کنتور آن بنام سازنده می باشد لذا در صدد هستم که کنتور را بنام خودم ثبت کنم تا قبوض برق در هنگام صدور بانام بده باشد لطفا راهنمایی فرمایید در این خصوص جه کار باید انجام دهم شایان ذکر است که ادرس بنده خیابان مجاهدین اسلام خیابان شهید زرین خامه می باشد.با تشکر رنجبری
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی با مراجعه به منطقه برق درج شده بر روی قبض برق خود و در دست داشتن اصل سند منزل و یا بنچاق و مدارک شناسایی خود می توانید اقدام فرمایید .

[ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 درخواست 
با سلام احتراما به استحضار می رساند اینجانب رامین مقدس تاریخ تولد 10/05/72 نام پدر براتقلی می باشد که از تاریخ 1393 در برق نواحی استان تهران شهرستان ملارد در قسمت تست لوازم اندازه گیری مشغول به کار می باشم که پیمانکاری به نام آقای عطایی از سال 1394 شرکت روشن گستر مصباح را اداره می کند بنده از سال 94 در این شرکت مشغول بودم من در این مدت که صادقانه خدمت کردم و در خانواده ای که پدرم 21 ماه جبهه داردکه 16 ماه داوطلبانه در جبهه های حق بر علیه باطل خدمت کرده و از خانواده ایثارگر می باشم و خودم از اعضای بسیج فعال به مدت 3 سال می باشم. اداره به بهانه کاهش نیرو اینجانب را اخراج کرده اما بلافاصله جایگزین بنده را آورده اند آیا حق من میباشد که چون جوانی هستم بدون اینکه پشتبانه ای داشته باشم بیکار باشم چندین بار به ریاست اداره برق ملارد مراجعه کردم اما هیچ گونه اقدامی انجام ندادن آیا حمایت از نیروی جوان این کشور و حمایت از خانواده ایثارگران در این حد می باشد بنده فقط در خواست دارم تا بتوانم ادامه فعالیت خود را در اداره ویا هر اداره برق دیگری انجام دهم امیدوارم به درخواست اینجانب رسیدگی کنید
پاسخ :

با سلام 

مشترک گرامی درخواست شما مربوط به توزیع برق استان تهران می باشد.

[ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 تقاضای انتقالی 
با سلام و احترام ،اینجانب یکی از مدیران شهرستانهای اذربایجان می باشم با 20سال سابقه، تقاضای انتقالی به توزیع برق تهران بزرگ را دارم .
پاسخ :
باسلام 
همکار گرامی درحال حاضر به دلیل نبود پست سازمانی بلاتصدی وتورم نیروی انسانی امکان پذیرش انتقال فراهم نمی باشد.
[ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
 تاییدیه شرکت توزیع برق جهت تولیدات 
با سلام و عرض ادب احتراما اینجانب تولید کننده رله های صنعتی و لوازم اندازه گیری می باشم . برای گرفتن تاییدیه محصولات از شرکت توزیع نیروی برق چگونه باید اقدام کنم ؟ با سپاس فراوان از توجه شما
پاسخ :
با سلام 
مشترک گرامی به استحضار می رساند جنابعالی می بایست ابتدا نسبت به اخذ گواهی مطابقت با استاندارد تولید از شرکت توانیر را کسب  و بعد از آن جهت ورود به فهرست شرکت توزیع  نیروی برق تهران بزرگ به منظور ثبت نام در سامانه سازندگان اقدام نمایید.
[ ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ]
ارسال پرسش
ارتباط با : مدیر عامل
نوع کاربر :

نوع :
نوع پاسخ :
نام فرستنده :
پست الکترونیک فرستنده :
عنوان :
پرسش :
فایل مرتبط
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)


* = وارد کردن مواردی که با ستاره مشخص شده اند ضروری می باشد.

شعار سال

تعداد کاربران آنلاین : ۳۰ نفر | بازدید کل : ۲,۶۴۰,۳۱۰ نفر | بازدید امروز : ۱۵۱ نفر | بازدید دیروز : ۱,۲۱۳ نفر | پربیننده ترین روز : ۱۷ آبان ۱۳۹۳ | بیشترین بازدید روزانه : ۶۵,۳۰۳ نفر
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می‌باشد.