پنج شنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۳
۱۶:۵۳
پرسش و پاسخ
نوع کاربر :
نوع :
گروه :

 اشتباه در عنوان و کد تعرفه کنتور 
با سلام احتراما عنوان و کد تعرفه کنتور ما 2- عمومی نوع -2 لحاظ شده که برای دیگر همسایگان در همین ساختمان خانگی 1-1- می باشد که این اختلاف باعث تحمیل هزینه بیشتر به بنده شده است. درخواست اصلاح این کد و تعرفه را داشتم. یادآور می شوم کنتور به نام صاحب اولیه ساختمان آقای رضا رحمانی می باشد. با تشکر رمز رایانه کنتور : 20127422 موبایل اینجانب: 09122954618
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 22475/2 درحال پیگیری می باشد.

[ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ]
 وام مسکن مهر 
چرا همیشه برای گرفتن وام قشر کارگر باید آخر از همه و بعد از مدت طولانی وام خود را دریافت کند در صورتیکه همه کارهای دشوار بر روی دوش ابن قشر است و تمامی مدیران و کارمندان وام خود را گرفته اند و همیشه نوبت به کارگران که می رسد 2 یا3 سال طول می کشد و واقعا اگر مدیر عامل محترم جوابگو نیستند ما از طریق نهاد ریاست جمهوری پیگیر این موضوع خواهیم بود
پاسخ :

با سلام

همکارمحترم پرداخت وام موردنظر براساس امتیازبندی واولویتهای تصویب شده می باشد.جنابعالی می توانید جهت اطلاع از وضعیت امتیاز ونوبت خود به معاونت منابع انسانی مراجعه نمایید.

[ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ]
 جابجایی مهار کننده سیم های که از تیر برق به خانه ها می آیند. 
باسلام وخسته نباشید، همسایه ما برای ساخت خانه خود مهارکننده سیم که از تیر برق وارد خانه ها می شود را که بین دیوار خانه ما و آنها بوده است را با هماهنگی اداره برق منطقه جابجا کرده که الان روی دیوار ما نصب شده است و مانع انجام کار من برای نصب محافظ بر روی دیوار شده است.می خواستم که این ستون آهنی مهار کننده را برای من جابجا کنند چه کنم؟آیا هزینه ای برای من دارد؟ باتشکر از جواب شما
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی به استحضار میرساند درخواست شما فاقد نشانی و شماره تماس می باشد. لطفا جهت پیگیری دقیق تر اطلاعات خود را ارسال فرمایید.

[ ۲۲ مهر ۱۳۹۳ ]
 تامین روشنایی خیابان 
در منطقه 22 ناحیه 1 بلوار جدی اردبیلی فاقد هرگونه روشنایی میباشد.با توجه به تردد زیاد خودرو در این بلوار خواهشمند است نسبت به تامین روشنایی در آن اقدام گردد. آدرس: اتئبان همت-بعد از پل آزادگان-به سمت آبشار-شرق دانشگاه علوم انتظامی-بلوار جدی اردبیلی-(به سمت شهرک آوا)
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 21735/2 درحال پیگیری می باشد.

با سلام 
مشترک گرامی به استحضار می رساند طرح از طریق پیمانکار شهرداری در دست اجرا بوده و هنوز به اتمام نرسیده است. لذا پس از تکمیل و اتمام پروژه تحویل منطقه خواهد شد.

[ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ]
 مدیر اداری 
چگونه میتوان چهار کنتور برق 15 آمپر را با جهار کنتور 60 آمپر تعویض نمود با تشکر
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 21736/2 درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک محترم جهت افزایش قدرت باید به منطقه برق درج شده بر روی قبض خود مراجعه نمایید.

[ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ]
 غیرمنطقی وغیر منصفانه بودن اخطار قطع فوری 
اخیرا قبض دوره ۳ سال ۹۳ ممهور به "قطع فوری" و"24 ساعت مهلت..." بری ما ارسال شده: 1- اول، بدهی من مربوط به تاریخ 93/5/29 میباشد که متاسفانه اصلا قبض مربوط را دریافت نکرده‌ام. 2- صرفنظر از افزایش قابل توجه و یواشکی هزینه که داستان دیگری است، هنوز یکدوره کامل از بدهی من نگذشته، حداقل می‌توانستید در دوره بعدی بعنوان بدهی درج کنید. 3- مبلغ 1500 تومان هزینه اخطار و پرینت ارسال کرده‌اید و امکان پرداخت اینترنتی آن را هم بسته‌اید (ظلم آشکار وبدون علت).آدم یاد دوران پیش از نقلاب می‌افتد که مردم را با گلوله می‌کشتند وبرای تحویل جسد پول گلوله‌ها را هم می‌گرفتند. 4- نتیجه اینکه من علاوه بر تحمل گرانی غیرمنطقی، باید یک روز هم مرخصی بگیرم و پس از پرداخت حضوری، قبض را هم به اداره برق ببرم. (ظلم روی ظلم) آقای هاشمی ظاهراً سیدی، با ین ظلم آشکاری که به خلق‌الله می‌کنی فقط به جده‌ات زهرا واگذارت می‌کنم.
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 21737 /2 درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک محترم به استحضار می رساند بر اساس آیین نامه تکمیلی تعرفه های برق چنانچه مشترکین طبق مهلت مقرر صورتحساب  خود را پرداخت ننمایند مشمول  قطع برق می گردند و هزینه چاپ و توزیع این اطلاعیه قطع برق مبلغ 7320 ریال می باشد که  فقط از طریق ATM بانک صادرات قابل پرداخت می باشد. لذا در این راستا شماره پرونده و یا تلفن تماس خود را اعلام فرمایید تا صورتحساب شما مورد بررسی قرار گیرد و یا با شماره تلفن 85120372 سرکار خانم شمس تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم صورت پذیرد .  شایان ذکر است جهت دریافت اطلاعات مربوط به صورتحساب برق مصرفی خود با مراجعه به سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به آدرس www.tbtb.ir   درقسمت خدمات الکترونیکی صورتحسابها و مصارف خود را دریافت و از طریق اینترنت پرداخت نمایید  و همچنین از طریق پیامک با ارسال شناسه قبض به شماره 10001521 از آخرین وضعیت بدهی خود مطلع شوید و یا با  شماره تلفن 1521 علاوه بر آگاهی از مبلغ صورتحساب نسبت به پرداخت آن اقدام فرمایید  .

[ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ]
 لطفاراهنماییم کنید 
سلام علیکم؛خانه ای رااجاره کردم؛بعدازنوشتن قرارداد مطلع شدم پولی جهت گرفتن کنتوربرق به حساب واریزکرده اند؛ولی فل حال کنتور وصل نشده است.خانه موردنظروسط شهراست.تاوقتی که کنتوروصل بشودآیاشماره حسابی شرکت برق یاسازمان نیرودارد که هر ماه مبلغی رابه حساب واریزکنم تاشب سرم راراحت روی بالش بگذارم؟استدعادارم راهنمایی بفرمایید باتوجه به اینکه قراردادرابسته ام وتمامی پول رهن این خانه راوام گرفته ام وباتوجه به سودبالای بانکهابرای بازپرداخت واینکه امکان فسخ قرلردادراندارم لطفابرای پرداخت مبلغ ماهیانه تاوقتی که کنتوروصل شودراهنمایی بفرمایید. ازخدابرای شماآرزوی توفیق روزافزون وسلامتی برای شما واطرافیانتان رادارم.
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 20226/2 درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک محترم به استحضار می رساند جهت بررسی درخواست خود شماره تلفن تماس را اعلام و یا با شماره تلفن 85120372  سرکار خانم شمس تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی لازم صورت پذیرد . 

[ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ]
 مبلغ قبض برق 
سلام محترما ب استحظار میرساند اینجانب مشترک 4290 باشماره بدنه کنتور 8336342393 تاکنون قبض برقی با مبلغ بالای 40هزارتومان آن هم در اوج مصرف نداشته ام قبض آخرین دوره 95600تومان آمده ک تاکنون بی سابقه بوده باتوجه ب اینکه سعی در کاهش مصرف عوامل انرژی داشته ایم و ازجمله مبلغ آب مصرفی کل ساختمان 20هزارتومان شده و همینطور مبلغ گازهم بسیار پایین آمده چطور امکان دارد مبلغ برق انقدر بالا باشد لطفا در این خصوص بررسی لازم مبذول فرمایید متشکرم...
پاسخ :
  با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 19468/2 درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک محترم در خصوص نحوه محاسبه صورتحساب برق مصرفی به استحضار می رساند از تاریخ 10/03/93 تا 12/05/93 ( دوره 9303) متوسط مصرف ماهیانه شما 432 کیلو وات ساعت می باشد شایان ذکر است  در سال گذشته نیز در همین بازه زمانی متوسط مصرف ماهیانه شما 468کیلو وات ساعت بوده است. که نشان دهند استفاده از وسایل برودتی پر مصرف در فصل تابستان میباشد در این راستا میتوانید با مراجعه سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به آدرس www.tbtb.ir   در قسمت خدمات الکترونیکی،  کلیه سوابق مصرف صورتحسابهای خود را دریافت و رویت نمایید .

[ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ]
 سرمایه گذاری 
سلام اینجانب تمایل به سرمایه گذاری در بخش انرژی خورشیدی هستم اما متاسفانه نمیتوانم به کدام بخش دولتی مراجعه کنم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید با تشکر09148125541
پاسخ :

 با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 19465/2 درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک گرامی از سوی دفتر تحقیقات با جنابعالی تماس گرفته شد و راهنمایی لازم صورت پذیرفت.

[ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ]
 جناب آقای مهندس هاشمی مدیر عامل محترم .لطفا دستور نصب پایه های روشنایی در ضلع شمالی خیابان نخل حد فاصل بلوار کنگان تا درب دانشگاه پیام نور،( واقع در اتوبان ارتش، مینی سیتی درمنطقه برق شمیرانات) 
به نام خدا 20/05/1393 جناب آقای مهندس هاشمی مدیر عامل محترم با سلام احتراما ضمن تشکر و قدردانی از کلیه زحمات ارزشمند جنابعالی و سایر مدیران ، کارکنان و همکاران شریف در آنشرکت محترم ، به استحضار میرساند ضلع شمالی خیابان نخل حد فاصل بلوار کنگان تا درب دانشگاه پیام نور ( واقع در اتوبان ارتش، مینی سیتی درمنطقه برق شمیرانات) فاقد پایه روشنایی میباشد و بعلت کوهپایه بودن منطقه و بویژه در ایام زمستان و وجود مه لذا پایه های روشنایی فعلی در ضلع جنوبی خیابان نخل قادر به تامین روشنایی خیابان نخل ندارند و از این جهت اهالی در شب ها دچار مشکل عدیده میباشند . خواهشمند است با عنایت به مراتب فوق و بمنظور تامین روشنایی ضلع شمالی خیابان نخل و نهایتا جهت جلوگیری از بروز حوادث تلخ و ناگوار و کسب رضایت اهالی لطفا ضمن موافقت دستور فرمایند مسئولین ذیربط نسبت به نصب پایه های روشنایی و تامین روشنایی این خیابان اصلی و در ضلع شمالی خیابان نخل حد فاصل بلوار کنگان تا درب دانشگاه پیام نور، اقدام لازم معمول فرمایند . با تشکر مجدد . فارسیجانی 09125393081 /022440676
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما با شماره نامه 15599/2 در تاریخ 22/5/93 از اداره بازرسی و ارزیابی خدمات برق در حال پیگیری می باشد.

برای اطلاع بیشتر می توانید درخواست خود را از سامانه 85121 پیگیری فرمایید.

باسلام
مشترک گرامی پیرو پاسخ منطقه برق شمیران به استحضار میرساند:
جنوب خیابان مذکور دارای روشنایی بوده و منظور شما نصب پایه در قسمت شمال خیابان میباشد که بعلت وجود شبکه هوایی 20kv امکان احداث شبکه وجود ندارد و با وجود روشنایی قسمت جنوبی روشنایی تامین میباشد. شایان ذکر است باعنایت به عرض معبر 20 متر ، فاصله پایه ها در قسمت جنوب خیابان 25 متر و اینکه لامپها از نوع 250وات بخار سدیم میباشد روشنایی مطلوب میباشد.

[ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ]
ارسال پرسش
ارتباط با : مدیر عامل
نوع کاربر :

نوع :
نوع پاسخ :
نام فرستنده :
پست الکترونیک فرستنده :
عنوان :
پرسش :
فایل مرتبط
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
 


* = وارد کردن مواردی که با ستاره مشخص شده اند ضروری می باشد.
تعداد کاربران آنلاین : ۵۸ نفر | بازدید کل : ۱,۶۳۴,۶۳۸ نفر | بازدید امروز : ۷۹۳ نفر | بازدید دیروز : ۱,۸۱۴ نفر | پربیننده ترین روز : ۱۷ آبان ۱۳۹۳ | بیشترین بازید روزانه : ۶۵,۳۰۳ نفر
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می باشد.