سه شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۳
۰۳:۳۶
پرسش و پاسخ
نوع کاربر :
نوع :
گروه :

 سلام من تو ملک استیجاریم نه قبض اومده نه چزی الانم که برقم رو قطع کردن نمیدونم کنترم کودومه اداره برقم با سند ملک جواب نمیده چه کنم؟ 
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی با مراجعه به منطقه برق مربوطه که درج بر روی قبض می باشد می توانید درخواست خود را پیگیری فرمایید.

[ ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ]
 شکایت از هزینه چاب مجدد 
با سلام بنده مدیر ساختمان 8 واحدی هستم جهت توزیع قبوض برق شکایت داشتم این ساختمان کلی هزینه کرده صندق پست گذاشته ولی قبوض همچنان از درب ورودی به داخل ریخته میشود قبوض این دوره به صورت ناقص ریخته شده ضمنا چرا بابت کوتاهی توزیع نیرو اداره برق ما باید هزینه چاب مجدد که هیچگونه اطلاعات نسبت به مصرف برق در آن درج نشده پرداخت کنیم تازه برق مشاعات ما هنوز نیامده چاپ مجدد آن هم هنوز نیامده . فقط این ملت بیکار باید هر روز به اداره برق گاز آب شهرداری ..... بایت کوتاهی کارکنان این اداره وقت بگذارند.
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی لطفا آدرس و اطلاعات اشتراک خود را ارسال نمایید تا پیگیری گردد.

[ ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ]
 نصب کنتور و فیوز توسط اداره برق منطقه بیهقی 
با سلام دو بار شکوائیه ای به حضور محترمتان ارسال نموده ام شماره پیگیری : 817983 شماره پیگیری : 818096 می باشد ولی هنوز جوابی دریافت نکرده ام. تقاضای راهنمائی و رسیدگی دارم با سپاس مجدد
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی برای بررسی بیشتر مشخصات کامل خود و اشتراکتان را اعلام فرمایید.

[ ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ]
 کنتور وفیوز 32 و 40 آمپر 
با سلام و عرض ارادت پیرو متنی که چند ساعت پیش ارسال نمودم ما ساکن ساختمان نوسازی در جهان آرا هستیم، حدود 8 ماه قبل از طرف اداره برق منطقه بیهقی کنتورهای این ساختمان را نصب کردند وتا بحال جند بار مامور اداره برق کنتورها را خوانده و ما قبض دریافت کرده ایم هیچ مشکلی هم نبوده تا دیروز 1393/06/16 ساعت 9 صبح بکنقر که دستگاه کنتور خوان هم داشت مراجعه کرد و گفت تعدادی از فیوزهای این ساختمان 40 آمپر است وباید همه 32 آمپر باشد و باید گزارش بدهم که برق ساختمان قطع شود خلاصه ایشان مبلغ 30000 تومان رشوه گرفتند که فعلاً گزارش نکنند ما ساکنین این ساختمان می خواستیم بدانیم اولاً مگر اداره برق اینها را نصب نکرده ؟ آیا در این صورت چه کسی مقصر است وبا ایشان کار غیر قانونی کرده و قصد اخاذی داشته اند لطفاً رسیدگی فرمائید با سپاس فراوان
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی برای بررسی بیشتر مشخصات کامل خود و اشتراکتان را اعلام فرمایید.

[ ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ]
 نصب کنتور و فیوز جهت واحدهای نوساز 
با سلام وعرض ادب ما ساکن ساختمان دوسازی هستیم که انشعاب برق آن توسط منطقه برق بیهقی انجام شده ( حدود 8 ماه قبل ) در تاریخ 1393/06/16 ساعت 9 صبح یکنقر که دستگاه کنتور خوان داشت مراجعه کرد وگفت تعدادی از فیوزها که 40 آمپر هستند باید 32 آمپ باشند و میگفت باید گزارش کنم که برق ساختمان را قطع کنند آیا این فیوزها توسط اداره برق نصب نشده؟؟؟؟؟ مامور مورد ذکر 30000 تومان رشوه گرفت که گزارش نکند. آیا ما کار غیر قانونی انجام داده بودیم و یا ایشان کار خلاف انجام داده اند تقاضای رسیدگی داریم با سپاس
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی برای بررسی بیشتر مشخصات کامل خود و اشتراکتان را اعلام فرمایید.

[ ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ]
 جابجایی انشعاب 
با سلام اگر ما بخواهیم انشعاب برق خود را از یک مکان به مکانی دیگر انتقال دهیم امکان پذیر هست یا خیر؟ اگر امکان پذیر هست به چه صورت؟ آیا هزینه ای هم دارد؟ چون من شنیدم که انشعاب قبلی را به قیمت 250 هزار تومان از ما میخرند و یک انشعاب به قیمت 900 هزار تومان به ما میدهن با آدرس جدید؟؟!! آیا این حرف درست است؟؟
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 18766/2  درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک گرامی با توجه به اینکه طبق آئین نامه تکمیلی تعرفه ای برق انشعاب برق به ملک تعلق دارد نه مالک، لذا جابجایی انشعاب از ملکی به ملک دیگر امکان پذیر نمیباشد.

[ ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ]
 هزینه قبض و مصرف برق 
با سلام لطفا اعلام نمایید هرینه برق مصرفی سال 93 نسبت به سال 92 تغییر داشته ؟ اگر تغییر کرده چند درصد افزایش پیدا کرده ؟ با تشکر از همکاری شما.
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 18765/2 درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک محترم ، به استحضار می رساند از تاریخ 01/11/92 نرخ کلیه تعرفه های برق مصرفی 24 %  افزایش داشته  و کلیه صورتحسابها براساس آخرین نرخ مصوب  محاسبه می گردند .

[ ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ]
 فعالیت در شرکت توزیع شهر تهران 
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم عامل شرکت توزیع پیمانکاری که در استان دیگری مشغول به فعالیت میباشد؛آیا برای فعالیت در استان تهران یا شهر تهران یا استان البرز؛ فقط شرکت در مناقصه ها و برنده شدن کافیست؟ آیا فعالیت شرکت در این مناطق ملزم به تهیه تاییده می باشد؟ اگر میباشد به چه طریق؟ در ضمن برای مثال مشترکی که به اداره برق جهت تقویت ترانس مثلا گلخانه خود مراجعه می نماید و به مشترک یوزر و پسوورد جهت انتخاب پیمانکار به وی داده میشود، برای اینکه به لیست پیمانکاران اضافه شویم چه کاری باید انجام بدهیم؟
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 18787/2  درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک گرامی  باستحضار می رساند ، واگذاری کار به شرکت های پیمانکاری در معاملات بزرگ از طریق مناقصه عمومی انجام می گردد و لازم است شرکتهای واجد صلاحیت در مناقصات شرکت ، حضور یابند. در معاملات جزء و متوسط نیز پس از ثبت در فهرست پیمانکاران واجد صلاحیت که در حال حاضر این کار توسط دفتر تشخیص صلاحیت سازندگان و پیمانکاران انجام می گردد ، پیمانکار مجاز به انجام کار در مناطق برق می گردد و مناطق نیز بر اساس آئین نامه معاملات شرکت نسبت به انتخاب پیمانکار اقدام می نمایند.

[ ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ]
 سوال در مورد جابجایی کنتور برق 
با سلام احتراما می خواستم بدونم هزینه جایجایی کنتور برق به تعداد 100 عدد به فاصله 5 متر از محل نصب چقدر هزینه بر میداره و ایا اینکه همکاران شما این کار را انجام میدهند یا خیر ؟؟ در ضمن قیمت را اگر حدودی هم اعلام مایید ممنون میشم که ن حداقل بدونم چجوری هست که سرم کلا نره دو عدد تابلو برق 48 عددی هست ارتفاع ان 1.40 عرض 3 متر 2 تا تابلو هست ممنون میشم پاسخ بدید با تشکر محتشمی
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 18762/2 درحال پیگیری می باشد.

با سلام

مشترک گرامی با توجه به اینکه هر گونه جابجایی لوازم اندازه گیری در ملک نیاز به بازدید و بررسی منطقه مربوطه را دارد ، لذا پس از ارائه درخواست به منطقه وبرآوردتجهیزات مورد نیاز جهت جابجایی ،مبالغ اعلام خواهد گردید.

[ ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ]
 اشتباه مغرضانه برای سومین بار در خواندن کنتور 
با سلام و احترام جناب مدیرعامل چرا و به چه جهت یک مامور خواندن کنتور باید برای سه دوره پیاپی مرتکب اشتباه در خواندن کنتور شود که باعث اختلاف حساب تا سیصد هزار تومان گردد. چطور یک فرد چندین روز به خاطر اشتباه عامدانه یک کارمند در خواندن کنتور از کار و زندگی خود بازبماند. نشانی: تهرانپارس - سه راه استخر - بوستان یکم شرقی - پلاک 45 - واحد 2 به‌نام سیدمحسن سجادیان (مالک آپارتمان) 09355352701
پاسخ :

با سلام

مشترک گرامی درخواست شما به شماره نامه 18780/2 درحال پیگیری می باشد.

باسلام
مشترک گرامی پیرو تماس تلفنی همکاران با جنابعالی به استحضار میرساند یک دوره اشتباه در قرائت صورت گرفته بوده که قبض اصلاح گردیده است. درقبض دوره جاری بدلیل مبلغ زیاد، شما با تصور اشتباه در قرائت به منطقه مراجعه نموده که مشخص گردید اشتباهی صورت نگرفته و قبض صحیح میباشد.
علی ایحال بدلیل شکایت شما از مبلغ صورتحساب ، همکاران شما را جهت تست کنتور به منطقه راهنمایی نمودند . 

[ ۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ]
ارسال پرسش
ارتباط با : مدیر عامل
نوع کاربر :

نوع :
نوع پاسخ :
نام فرستنده :
پست الکترونیک فرستنده :
عنوان :
پرسش :
فایل مرتبط
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
 


* = وارد کردن مواردی که با ستاره مشخص شده اند ضروری می باشد.
تعداد کاربران آنلاین : ۳۰ نفر | بازدید کل : ۱,۵۸۸,۴۷۹ نفر | بازدید امروز : ۶۴ نفر | بازدید دیروز : ۱,۷۷۰ نفر | پربیننده ترین روز : ۱۷ آبان ۱۳۹۳ | بیشترین بازید روزانه : ۶۵,۳۰۳ نفر
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ می باشد.